Lekeler, eşyalarımız üzerinde kirlenmelere sebep olması ve kötü görüntü oluşturmalarından dolayı büyük sorun yaratan durumlardır. Bu olumsuz durumun düzeltilmesi ne yazık ki bir o kadar zor oluyor. Yapılan en büyük hata:

1.    Yüzey üzerinde bir lekelenme meydana gelince ağır kimyasal içeren ürünler ile müdahale edilmesi 

2.    Leke oluştuktan sonra üzerinden uzun zaman geçmesi

Bu iki durum lekenin çıkmasını zorlaştıran durumlardır. Halının ya da tekstil yüzeyin ipliklerinde tahribata neden olduğu için leke kalıcı bir hal alabilir.

Lekeleri çıkarmak için dikkat etmemiz gereken unsurlardan biri de her lekenin karakteri farklıdır bu sebeplede lekenin özelliğine uygun olan leke sökücüleri kullanmamız gerekir. Bu şekilde çok daha iyi sonuçlar alınmaktadır.

Oksijen içerikli leke sökücülerde bu duruma örnek gösterilebilir. Günlük hayatımızda en çok karşılaştığımız çay, kahve, meyve, hardal, kan gibi lekeler asidik karakterli lekeler olduğu için bu lekelerin çözülmesinde oksijen içerikli ürünlerden destek almak gerekmektedir. Özellikle çocuklu evlerde daha çok oluşan mürekkep, oje gibi boya türevlerinde de oksijenin çözücü gücünden yararlanılmaktadır. Oksijen bazlı leke sökücüler bu güçlü özelliğiyle ağır kimyasal içeren ürünlere ihtiyaç duymamıza olanak vermeden sağlıklı temizlik sunar.

Oksijen bazlı leke sökücüler:

Aktif oksijen teknolojisi ile üretilen leke sökücüler başta asidik lekeler ve boya türevleri olmak üzere birçok lekede sorunsuz temizlik sağlar.

Halı, koltuk ve tekstil üzerinde canlı mikroorganizma ve bakterilerin yok olmasını sağlar.

Yüzey üzerinde oluşabilecek kötü kokuları önler.

 

Dass Temizlik Ürünleri olarak çıkması zor olan asidik lekeler ve boya türevlerinde sizlere daha iyi bir temizlik hizmeti sunabilmek için Oxidass Leke Sökücümüzü hizmetinize sunduk. Oksijenin ayrıştırıcı gücünden yararlanarak konsantre formüllü bir ürün hazırladık. Oxidass Leke Sökücü hem yıkama esnasında hem de paketleme ürünü olarak kullanıma uygunndur. Bu sayede de temizleme işleminiz bittikten sonra eğer gözden kaçırdığınız bir leke olursa sizlerin zahmetsiz bir şekilde bu lekeden kurtulmanızı sağlar. Lokal olarak leke üzerine sıkıp silinebilir. Oxidass Leke Sökücü hem güçlü formülü hem de pratik kullanımı ile temizliği keyifli bir hale getirir.