Zeminler temizlenmesi en zor alanların başında gelir. Günlük hayatta üzerine bastığımız, elimizdeki yiyecek içecek gibi şeyleri kazayla döktüğümüz kısacası en çok kirlettiğimiz alanlardır. Bu zor kirlerin temizlenmesi de bir o kadar zor olabiliyor. Bir de buna zeminlerin farklı özellikte, farlı malzemelerden oluşu da eklenince temizlenmesi için kullanılan ürünlerin kıymeti daha da önemli oluyor.

Özellikle çalışma alanlarında zemin temizliğine daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Temizlik özellikle bizim toplumumuzda her şeyin başı sayılır. Temiz bir alan hem sağlık açısından hem de insanların bulunduğu ortamda motivasyonu açısından önemlidir. İlk dikkat edilen nokta yani ilk intibadır.

Geniş alanların temizlenmesinde hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf amacıyla zemin temizleme makinaları (otomat makinaları) kullanılmaktadır. Tabi bu makinalar için de özel olarak üretilen otomat solüsyonları (zemin temizleme kimyasalları) vardır. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli nokta bu makinalara uygun kimyasal kullanmaktır. Çünkü kötü ya da uygun olmayan bir ürün demek bize temizlikte istenilen performansı yakalayamamamız anlamına gelir.

OTOMAT SOLÜSYONU (ZEMİN TEMİZLEME DETERJANI) SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

Zemin temizleme makinaları için özel olarak üretilen bir ürün olmalıdır.

Otomat solüsyonu köpük kesici enzimlerle formülize edilmelidir. Bu sayede aşırı köpüklenmeyi durdurarak zeminlerin kolay durulanması sağlanır.

Her türlü zemine uygun olan ürünler kullanılmalıdır. Diğer türlü her zemin yapısına uygun ürün kullanmak hem zaman hem de maddi açıdan olumsuzluk yaratır.

Fabrikalar, yemekhaneler, okullar, hastaneler gibi insan kalabalığının ve ağır kirlenmelerin fazla olduğu yerlerde tozlar ve kirler zeminlerde biriktiği için güçlü formülde ürünler kullanılmalıdır. Kullanılan ürünün iyi ve kaliteli olması temizliğin daha kolay ve çabuk yapılmasını sağlar.

Otomat solüsyonları genellikle geniş alanların temizliğinde kullanılacağı için konsantre olması ekonomik açıdan kâr elde etmemizi sağlar. Az bir miktar ile çok geniş alanlar temizlenebilmelidir.

İnsan sağlığına zarar verici maddeler içermemelidir.

 

 

Dass Temizlik Ürünleri olarak her alanda sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Yaşamımızda her an üzerine bastığımız, bir ortama girildiğinde ilk dikkat çeken nokta olan zeminlerimizin en iyi şekilde temizlenmesi için en iyi ürünü üretip sizlere sunuyoruz.  Dass Otomat Solüsyonu zemin temizleme makinaları için özel olarak üretilmiştir. Köpük kesici olarak formülize edilmesi sayesinde aşırı köpüklenmeyi engeller, kolay vakumlanarak zeminin hızlı bir şekilde kurumasını sağlar. Her türlü zeminin temizliğinde kullanıma uygundur. Cilalama özelliği ile yaşattığı temizliğin yanında zeminlere parlaklık da katar. Özellikle mermer, granit ve beton yüzeylerinde farkını gösteren bir üründür. Doğada çözünebilen formu sayesinde uygulanan zemine ya da insan sağlığına bir zararı olmaz. Dass Otomat Solüsyonu konsantre oluşuyla da temizliği en ekonomik bir biçimde sizlere sağlar.
Dass Otomat Solüsyonu özel yapısıyla geniş alanların güçlü savaşçısıdır.