Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Dasscalibur Halı Yıkama Şampuanı 60 Kg

Dasscalibur Halı Yıkama Şampuanı 60 Kg
Dasscalibur Halı Yıkama Şampuanı 60 Kg

Ürün Açıklaması

Profesyonel halı yıkama firmaları için üretilmiş olan Dasscalibur halı yıkama şampuanı bol köpüklü ve ağır hizmet için tasarlanmış formülasyona sahiptir. Zengin köpüğü ve kolay durulanması özelliğiyle tam olarak halı yıkamaya özgü tasarlanmıştır. Halılara parlaklık katarken yapışkan kalıntı bırakmaz. Kirleri dipten yüzeye doğru kaldırarak halıdan uzaklaştırılmasını kolaylaştırır. İçeriğinde bulunan yumuşatıcı özelliği ile ekstra yumuşatıcı kullanımını gerektirmez. Dasscalibur halı şampuanı 5 kg, 20 kg, 60 kg ve 1 tonluk bidon seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

El tipi halı yıkama makinalarında kullanıında 100 litre suya 1 litre halı şampuanı yeterlidir. Elde ettiğiniz miktarla 70 m2 halı üzerinde kullanabilirsiniz. Çok kirli halılarda 250 ml ilave ederek kullanabilirsiniz. Canlı organizmalar barındıran el dokuma yün halıları hızlıca yıkayıp sıkma işlemi uyguladığınızda halı üzerinde kullandığınız diğer maddelerin yapısında oluşturabileceği zararlardan korunacak ve bozulmaları engellemiş olacaksınız. Halı yıkama işlemi sırasında sadece halı şampuanı ve halıya uyumlu leke sökücü kullanmanız iş kalitenizi koruyacak temel bir etmen olduğunu unutmayınız. 

4.968,00TL
Vergiler Hariç: 4.140,00TL
 • Stok Durumu: Stokta Var
 • Ağırlık: 60.00kg
 • Dasscalibur Halı Şampuanı ekonomik kullanım sağlamak amacıyla 60 kg'lık bidonlarda satışa sunulmuştur.
 • Halı şampuanımız 3'lü özelliğe sahiptir. Ekstra Parlatma, Yumuşatma ve Leke  Sökme özelliği sayesinde bütün ihtiyaçlarınızı tek bidonda topladık.

                                        

 • Dasscalibur halı şampuanı doğada çözünebilir içeriği sayesinde her türlü halıda kullanıma uygundur. Özellikle de son dönemlerde hem sağlık açısından daha faydalı olduğu için hemde evlerde hoş bir görünüme sebep olduğu için el dokuma, bambu, sagi gibi doğal içerikli özel halılar kullanılmaya başlanmıştır. Canlı organizma barındıran bu halılar herhangi bir ürün ile yıkanırsa halı da deformasyona neden olur. Bu yüzden içerik olarak uygun ürünler kullanılmalıdır. Dasscalibur halı şampuanı bu konuda ihtiyaç duyulan hassas temizliği sağlar. Halıya zarar vermeden maksimum temizlik sağlar.
 • Dasscabilur konsantre halı şampuanı moleküler köpük teknolojisiyle üretilmiştir. Bu sayede de halıların hav aralarına kadar iyi bir şekilde girebilmektedir. Sizlere dipten yüzeye temizlenen, pırıl pırıl olmuş bir halı sunar.
 • Dasscalibur halı şampuanı konsantre olarak üretilmiştir. Yani halı şampuanımızın ham madde oranı yüksektir. Ürünü hazırlarken; 1 litre Dasscalibur halı şampuanını 100 litrelik bir suyla karıştırarak hazırlıyorsunuz. Mükemmel temizlik için yapılması gereken bu kadar basit.
 • Profesyonel halı yıkama firmaları için üretilmiş bir üründür. Halı yıkama firmaları iş hacmini büyütürken en büyük destekçisi Dass Temizlik Ürünleri olacaktır.
 • Yurt içi ve yurt dışı satışlarımızla her yerde hizmet vermekteyiz.
 • Dasscalibur halı şampuanı 30 yıllık sektör tecrübesinin ışığında üretilen bir üründür. Bizler ürünlerimizi piyasaya sunarken 2 nokta üzerinde duruyoruz ;
  Birincisi üretilen halı şampuanı kullanılan halı yıkama makinalarına uygun olmalıdır. Çünkü temizlik 2 koşulludur biri kullanılan makinalar diğeri kullanılan temizlik ürünleridir. Bu sebeple de birbiri ile uyumlu olmalıdır ki istenilen temizliğe ulaşılabilsin.
  İkincisi ise müşterilerimizin taleplerdir. Sizlerin beklentilerini bildiğimiz için ürünlerimizi bu şartlar altında üretiyoruz. 
  Kritik 2 koşul göz önünde bulundurulduğu zaman sizleri memnun edecek ürünü üretmiş ve hizmetinize sunmuş oluyoruz. Sizlerde kendi müşterilerinizden gelen olumlu dönüşler ile farkımızı hissedebiliyorsunuz.
 • Halılarını yıkatmaya veren müşteriler için önemli olan halılarının nasıl temizlendiğidir. İyi bir ürün ile yıkanıp temiz bir şekilde teslim edilen halılar. Gelen müşterinin daha sonraki seferlerde de aynı firmayı tercih etmesini hatta çevresine önermesini de sağlar. Dass Temizlik Ürünleri olarak kaliteli müşteri portföyünü oluşturabilmeniz için en iyi ürünleri üretiyoruz.
 • Dasscalibur halı şampuanı ile en temiz, en parlak, en yumuşak halılara en ekonomik şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi