Menu
Your Cart

Hakkımızda

22 yıldır, Türkiye'de Cleanvac Temizlik Makinaları'nın satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte olan firmamız Karteknik Makina, profesyonel temizlik makinalarının en önemli yardımcı ekipmanı olan endüstriyel temizlik ürünleri ihtiyacının karşılanması adına Dass markası ile yapmış olduğu üretimi 10 yıldır sektöre sunmaktadır. Deterjan sektöründe sürdürülebilir kaliteyi yakalamak ve sürdürmek oldukça zor bir iştir. Köklü firmamız, endüstriyel temizlik ürünlerindeki boşluğu en doğru mühendislikle karşılayabilmek adına çok ciddi know-hav satın almıştır.

Güçlü yatırımlar sonucu 20'ye yakın endüstriyel temizlik ürünü çeşidi ile sektöre ciddi katma değerler sağlamıştır. Kargo maaliyetlerini, satınalma maaliyetlerini düşürebilmek adına ürünleri konsantre olarak üretmektedir. 5 litrelik, 20 litrelik, 60 litrelik ve 1 tonluk ambalaj seçenekleri ile hizmet firmalarının en önemli gider kalemi olan deterjan maaliyetlerini yönetmekte alım gücü ile dengelemek suretiyle çok büyük destek sunmuştur. Dass Temizlik Ürünleri, hiçbir şekilde kostik, asit, hypo içermez. Temizlik makinalarında deterjan kaynaklı arızaları %95 oranında engeller. Doğada çözünebilen formülasyonlar olduğundan çevre kirliliğinin önüne geçer. Verilen hizmetin makinanın yanında en önemli destekçilerinden olan doğru deterjan seçimi ile müşteri memnuniyetini %100'e yakın arttırır. 

Halı yıkama fabrikalarının ihtiyaç duyduğu şampuanlar, leke sökücüler , parfümler sektörde geçirdiğimiz yılların da verdiği tecrübe ile seçilmiştir. Oto yıkama şampuanları, detaylı oto kuaför ürünleri, oto bakım ürünleri çeşitlerimiz ile araçlara hiçbir şekilde zarar vermeden elde edilebilecek sonuçları elde etmekteyiz. Halı - koltuk yıkama hizmeti veren değerli firmalarımıza leke sökücülerimiz, köpük kontrollü olan ve hiçbir şekilde makinalarımıza zarar vermeyen matik koltuk yıkama şampuanlarımız ile en büyük yardımcı konumundayız.

 Fabrikalar, oteller, okullar, kamu kurum ve kuruluşları ve tüm konaklama tesislerinde kullanılabilecek olan zemin bakım kimyasalları, boya öncesi temizlik ürünleri, ağır yağ çözücüler ile sanayi ve hizmet firmalarının önemli güç ortaklarından biri olduk. 10 yıl gibi kısa bir sürede, güvenleri ile bu yola çıkmamıza sebep olan tüm iş ortaklarımıza, satıcı ve müşterilerimize teşekkür ederiz. Dass markasının endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe yüklenmiş olduğu ağır yükü layıkıyla taşımaya ve korumaya çalışarak sürdürülebilir kaliteyi sürdürmeye devam edeceğiz.