Gelişen teknolojiyle birlikte sanayi ve endüstri sektöründe de ilerlemeler meydana gelmiştir. Bu tarz zorlu çalışma alanlarının temizliği de bir o kadar zorlu olmaktadır. Bu alanların temizliğinde güçlü formüllü endüstriyel temizlik ürünleri kullanımı tercih edilmelidir. Başka türlü istenilen temizlik sağlanamayabilir.

En büyük sorunlardan biri yağ lekeleridir. Özellikle de kurumuş, yanmış yağ lekeleri işletmeler için büyük sorun yaratmaktadır. Kullanılan ağır yağ çözücü kirlenen alanı temizleyebilecek güçte olmalıdır.

Ocak, fırın, davlumbaz, fritöz gibi ürünler gıda sektörü için hassas yüzeylerdir. Bu sebeple de hem temizliği iyi bir şekilde yapılmalı hem de kullanılan ağır yağ çözücü ürün yüzeye zarar vermemelidir.

Dass Temizlik Ürünleri olarak geniş ürün yelpazemizle endüstriyel alanlarda da sizler için en iyilerini üretmekteyiz. Zorlu kirler için ürettiğimiz güçlü ürünler ile istenilen temizliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bu amaçla ürettiğimiz Dass Ağır Yağ Çözücü temizlik işlerinizde en büyük yardımcınız olacak. Dass Ağır Yağ Çözücü parçalama özelliği ile oluşan kir ve lekelerde ayrıştırma etkisi yaratır. Ürünümüz temizleme işlevini yaparken yüzeye zarar vermez. Özellikle yağın yoğun olarak kullanıldığı gıda sektöründeki ürünler için güvenli kullanım sağlar.

Dass Ağır Yağ Çözücü konsantre, güçlü formülüyle sulandırılarak kullanıma uygundur. Bu özelliğiyle de ekonomik bir kullanım sağlar. Devamlı temizliğe ihtiyaç duyulan bu alanlarda kullanılan ürün uzun bir kullanım sağlayabilecek özellikte olmalıdır. Bu şekilde işletmeler temizlik maliyetlerini azaltarak kar elde edebilirler. Dass Ağır Yağ Çözücünün bir bidonu sıradan yağ çözücülerin on bidonuna denk gelir. On bidon yağ çözücünün yaptığı işi Dass Ağır Yağ Çözücü tek başına yapar.


                                                                  

Kirli yüzey üzerine yeterli miktarda dökülen Dass Ağır Yağ Çözücü 5-10 dk kadar bekletilir bu süre boyunca yağ çözücü moleküller yüzey üzerinde parçalama işlevi görür. Süre sonunda yüzey ıslak bir bez ile silinerek temizleme işlemi bitirilir.

Dass Temizlik Ürünleri olarak en iyi ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Bu şekilde hem maddi açıdan hem de temizlik için harcadığınız zaman ve efordan tasarruf sağlamış oluyorsunuz. En kalıcı yağ lekelerin en kısa kolay bir şekilde temizlemenizi sağlıyor. 

Dass Ağır Yağ Çözücü en zorlu yağ lekelerinin en iyi temizleyicisidir.