Menu
Your Cart

Dass Temizlik Ürünleri Blog RSS Feed

27 Ara Yerleri Silmek için Ne Kullanılır?
dasstemizlikurunleri 0 204
Sert Zeminler (Fayans, Laminat, Ahşap, Linoleum vb.) Temizlik Yöntemleri: Sıcak su ve hafif temizlik solüsyonları: Su ve sıvı bulaşık deterjanı veya özel temizlik solüsyonları kullanılabilir..
21 Ağu ZEMİN TEMİZLEMEYE EN UYGUN DETERJAN
0 335
İnsan akışının fazla olduğu alanlarda zemin kirliliği hep sorun olmuştur. Gün içerisinde sık sık temizlenmesi gerekir. Çalışma alanında yapılan iş durumu, dışarıdan gelen kişiler hatta yağmurlu havala..
21 Ağu Doğal Malzemelerle Halı Temizliği
0 309
Ev temizliği yaparken istenilen hijyeni sağlamak zor olabiliyor. Özellikle de lekeler en çok uğraştıran sorunlardandır. Günlük hayatın akışında halılarımızda, koltuklarımızda ya da diğer tekstil ürünl..
21 Ağu Halı Yıkama Şampuanı Tavsiyeleri
0 302
İyi bir temizlik için ilk yapılacak şey iyi bir ürün kullanmaktır. Özellikle de temizlik sektöründe kullanılan ürün seçimi çok önemlidir. Hem yaptığımız işi daha zahmetsiz bir şekilde yapmamızı sağlar..
20 Ağu YAĞ LEKESİ NASIL TEMİZLENİR
0 445
Tekstil eşyalarımızda bizi en çok rahatsız eden durumlardan biri kazara oluşan lekelerdir. Halılarımızda, perdelerimizde, kıyafetlerimizde sıkça yaşadığımız sorunlardandır. Özellikle de yağ lekeleri b..
18 Ağu HALI YIKAMA FİRMALARININ DİKKAT ETMESİ GEREKENLER
0 267
Halılar evlerimizin en önemli parçasıdır. Hem dekorasyon açısından hem de ısı dengesini koruması açısından vazgeçilmez bir parçadır. Halılarımız günlük yaşantımızda çocuklarımızın en çok üzerinde vaki..
16 Ağu KONSANTRE HALI ŞAMPUANI
0 171
Son dönemlerde en çok karşımıza çıkan kelimelerden biri “konsantre’”dir. Özellikle de temizlik sektöründe en fazla karşımıza çıkar. Evlerde kullandığımız ürünlerin bile çoğu konsantre şeklindedir. Kon..
14 Ağu AĞIR YAĞ ÇÖZÜCÜ
0 185
Gelişen teknolojiyle birlikte sanayi ve endüstri sektöründe de ilerlemeler meydana gelmiştir. Bu tarz zorlu çalışma alanlarının temizliği de bir o kadar zorlu olmaktadır. Bu alanların temizliğinde güç..
13 Ağu OTOMAT SOLÜSYONU (ZEMİN TEMİZLEME MAKİNASI DETERJANI)
0 288
Temizlik, yaşadığımız alanlarda herkes için olmazsa olmaz bir koşuldur. Bulunduğumuz alanların temiz olması hem sağlık açısından hem de motivasyon açısından bizlere iyi gelir. Fabrikalar, yemekhaneler..
11 Ağu HASSAS HALILARIN TEMİZLİĞİNDE KULLANILACAK ŞAMPUAN
0 158
Son dönemlerde klasik halıların dışında farklı özellik ve renkte halılar kullanılmaya başlanmıştır. Dekoratif görüntüsü sayesinde evlerde hoş bir görüntü oluşturması ve sağlık açısından daha iyi olmas..
07 Ağu TEMİZLİK ÜRÜNÜ ÇEŞİTLİLİĞİ
0 150
Gelişen teknoloji ile birlikte, birçok alanda gelişim sağlanmıştır. Temizlik ürünleri sektörü de bu gelişime paralel olarak ürün çeşitliliği konusunda artışlar yaşamıştır. Eski dönemlerde kül, soda, a..
05 Ağu BOYA ÖNCESİ YÜZEY TEMİZLEYİCİ
0 158
Boya işlemi zeminin daha güzel ve kusursuz görünmesi için yapılan bir işlemdir. Yaptığımız işte daha estetik bir görüntü arıyorsak zeminin boyaya uygun olmasını da sağlamalıyız. Bu şekilde daha veriml..
05 Ağu HALI ŞAMPUANI VE KOLTUK ŞAMPUANI ARASINDAKİ FARK
0 406
Halı şampuanı ve koltuk şampuanı ikiside tekstil yüzeyler için üretilmiş ürünler olsalarda formülasyonu farklı olan ürünlerdir. Bu sebeple de üretim amaçlarına uygun olarak kullanılmaları gerekmektedi..
03 Ağu OKSİJEN BAZLI LEKE SÖKÜCÜLER
0 147
Lekeler, eşyalarımız üzerinde kirlenmelere sebep olması ve kötü görüntü oluşturmalarından dolayı büyük sorun yaratan durumlardır. Bu olumsuz durumun düzeltilmesi ne yazık ki bir o kadar zor oluyor. Ya..
02 Ağu MOTOR  JANT TEMİZLİĞİ
0 154
Araçların motor jant temizliği en çok dikkat edilmesi gereken konulardandır. Araç jantları yere yakın oldukları için ve yoldaki bütün kiri tozu çektiklerinden dolayı en fazla kirlenen alanlardır. Fren..
30 Tem OTO LASTİK PARLATICI
0 165
Arabalarımız her zaman bizler için önem verdiğimiz eşyalarımız arasında yer almaktadır. Bu değerli ürünlerin hem temizliğine hem de bakımına özen gösteririz. Araçlarımıza en az bizim kadar değer veren..
28 Tem TEMİZLİKTE SİNNER ÇEMBERİ
0 294
Temizlik toplumumuzda ki en hassas olan konulardan biridir. Hem sağlığımız hem de bulunduğumuz alanda ki motivasyonumuz için temizlik önemlidir. Önceki dönemlerde temizlik için kullanılan ürünler kısı..
28 Tem TEMİZLİK ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜ
0 155
Temizlik, temiz olma hissi hem sağlık açısından hem de ruhen insanlara iyi gelen bir durumdur. Hayatın rutin işleyişi, insan kalabalığı, yaşanan kazalar vb gibi elimizde olan ve olmayan durumlardan do..
14 Tem AĞIR ZEMİN TEMİZLEYİCİ
0 180
DASS AĞIR ZEMİN TEMİZLEYİCİBir işyerine, ofise veya ev ortamına gittiğimizde ilk dikkatimizi çeken şey ortamın temizliğidir. Bir mekân temiz, parlak bir yüzeye sahipse ve güzel kokuyorsa o mekan ve sa..
13 Tem ÇOK AMAÇLI DETERJANLAR
0 227
Temizlik için çoğu zaman tüm alanlarda kullanabileceğimiz tek bir ürün ararız. Her ev hanımının, her iş merkezinin mutlaka kurtarıcı bir ürüne ihtiyacı vardır. Bütün işlerimizi kolaylaştıran birikmiş ..
12 Tem CİLALI OTO ŞAMPUANI
0 161
OTO ŞAMPUANIAraba temizliği sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Oluşabilecek en küçük bir hata da araba yüzeyinde çizik oluşmasına sebep olabilir. Bu durum hem görüntü olarak hem de aracın değer..
08 Tem KOLTUK YIKAMA ŞAMPUANI
0 179
KOLTUK YIKAMA ŞAMPUANI Günlük yaşantımızda kendi ailemiz ve evimize gelen misafirlerimiz tarafından en sık temas edilen eşyalarımız arasında koltuklarımız gelmektedir. Bu sebepten dolayı da koltukları..
07 Tem HALI PARFÜMÜ
0 276
HALI PARFÜMÜGüzel, hoş koku hem bulunduğumuz ortamın havasını değiştirir hem de insanlar üzerinde temizliğin sağladığı etkiyle mutlu olmaları sağlanır. Evlerimizde ve eşyalarımızda temizlik yapıldığın..
06 Tem HALI LEKELERİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
0 161
HALI LEKELERİ İÇİN YAPILMASI GEREKENLERHalılar günlük hayatımızda en çok kullandığımız ürünlerdendir. Halılar ayakaltında serili olduklarından çok çabuk kirlenirler. Halıların üzerine yiyecek, içece..
05 Tem ZARARLI MADDE İÇEREN HALI ŞAMPUANLARI
0 167
ZARARLI MADDE İÇEREN HALI ŞAMPUANLARIGünlük hayatımızda en çok yer kaplayan, üzerinde vakit geçirdiğimiz halıların temizliği çok önemlidir. Bu sebeple halılarımızın temizliğine ve nasıl temizlendiği..
09 Kas HALI YIKAMA FİRMALARINDA ŞAMPUAN SEÇİMİ
0 570
Evlerimizin bir parçası olan halılarımız, yapılan araştırmalara göre sağlığımızı tehdit eden en önemli eşyalar arasında yer alır. Gün içinde sürekli olarak kullanılması ve tüm toz ve bakteriyi içine h..
09 Kas OTOMAT SOLÜSYONU ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
dasstemizlikurunleri 0 273
Zeminler temizlenmesi en zor alanların başında gelir. Günlük hayatta üzerine bastığımız, elimizdeki yiyecek içecek gibi şeyleri kazayla döktüğümüz kısacası en çok kirlettiğimiz alanlardır. Bu zor kirl..
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)