DASS AĞIR ZEMİN TEMİZLEYİCİ

Bir işyerine, ofise veya ev ortamına gittiğimizde ilk dikkatimizi çeken şey ortamın temizliğidir. Bir mekân temiz, parlak bir yüzeye sahipse ve güzel kokuyorsa o mekan ve sahibi ile ilgili olumlu izlenimlerimiz oluşur. Bu sebeple hem sağlık açısından hem de ilk intiba açısından bulunduğumuz yerin temizliği çok önemlidir. Ayrıca iş merkezlerinin temiz olması çalışma motivasyonu üzerinde de olumlu etki bıraktığı bilimsel bir gerçektir. Dışarıdan gelen birisinin ilk dikkatini çeken; ortamda bulunan insanın motivasyonunu etkileyen zeminlerimizin temizliği bu açıdan çok önemlidir. Bu sebeple temizlik için kullandığımız ürünlerde bir o kadar önem kazanıyor.

Özellikle inşaatlar, fabrikalar, yemekhaneler, okullar, hastaneler gibi zemin yüzeyinin çok fazla yağ, kir, toz gibi kirletici maddelere maruz kaldığı ortamlarda güçlü formülde ürünler kullanılmalıdır. Bu tarz yoğun kire sahip zeminlerde kullanılan ürün ne kadar güçlüyse mekânın temizlenmesinde hem iş gücü hem de zaman açısından bir o kadar kâra geçilir.

Ağır zemin temizleyiciler; her türlü yüzeyde kullanılabilecek şekilde geliştirilmiş olmalıdır. Her yüzeyde farklı farklı ürün arayışına girme zahmetinden kurtulmuş oluruz. Kaliteli bir ağır zemin temizleyicinin kullanım avantajları vardır yüzeyde su izi bırakmadan temizlik ve parlaklık sağlarken hoş kokusu ile de mekânda ferahlık sağlar.

Zemin temizleme işleminde dikkat edilmesi gereken noktalar

Zemin temizliğine başlamadan önce yerdeki tozların ve çöplerin süpürülmesinden fayda vardır daha sonra silme işlemine geçilirse etki daha da artacaktır.

Ağır zemin temizleme ürünlerinin kokusunun güzel olmasına dikkat edilmelidir. Güzel bir koku bize temizlik hissini daha fazla yaşatmaktadır.

Konsantre ürünler ekonomik olarak bizleri kâra geçirecek ürünlerdir. Bu ürünlerin hazırlanışına dikkat etmeliyiz doğru oranda sulandırarak hazırlamalıyız.

Temizleme işlemi bittikten sonra zeminin kurumasına özen göstermeliyiz ıslak bırakmamaya çalışmalıyız.

 


Biz Dass Temizlik Ürünleri olarak en zorlu alanların temizliğinde her zaman sizlerin yanında olarak en iyi ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Dass Ağır Zemin Temizleyici güçlü formülü ile evlerde, inşaat sonrası temizliğinde, fabrikalarda, yemekhanelerde, hastanelerde vb birçok alanda biriken yağı, kiri, tozu temizleyerek sizlere yaşanılabilir bir ortam hazırlar. Her türlü zeminde kullanıma uygundur. Bu muhteşem güçlü ürün sayesinde temizlik sizleri çok fazla yormadan daha kısa süre de sonuçlanır. Konsantre formülü sayesinde temizlik suyunuza bir miktar Dass Ağır Zemin Temizleyici katarak maksimum temizlik sağlayabilirsiniz. Uzun süreli kullanımı ile kullandıkça kazanacaksınız.