Boya işlemi zeminin daha güzel ve kusursuz görünmesi için yapılan bir işlemdir. Yaptığımız işte daha estetik bir görüntü arıyorsak zeminin boyaya uygun olmasını da sağlamalıyız. Bu şekilde daha verimli bir sonuç almış oluruz. Boya öncesi yüzey temizleyiciler bu aşamada işimize yaramaktadır. Boya işleminden önce yüzeyi iyi bir şekilde temizler ve boyanmaya hazır hale getirir. Ayrıca yüzeyde uzun süre koruma özelliği gösterir.

Boya işleminden istenilen yüksek direnç, uzun ömür ve mükemmel görünüş gibi etkileri alabilmek için boya öncesi yüzey temizleme ürünleri üretilmektedir. Boya öncesi yüzey temizleyici, her türlü metal yüzey üzerindeki yağı, kiri, pası temizler ve boyanın daha iyi bir şekilde tutunmasını sağlayan üründür. Boya öncesi yüzey temizleyici, yüzeyi fosfatlayarak mikro gözeneklerin oluşmasını sağlar. Oluşan bu mikro gözenekler boyanın daha iyi tutunmasını sağlar.

 Otomotiv sanayi, gemi sanayi, elektrostatik toz boya sanayisi ve metal işleme sektörlerinde metallerin boyama aşamasından önce kullanılır. Metal yüzeyi uzun süre oksitlenmeye ve paslanmaya karşı korur.

(Fosfatlama: çelik, demir, alüminyum ve galvaniz gibi metal yüzeylerde korozyonu önlemek ve yüzeyi boyanmaya hazır hale getirmek için uygulanan bir kaplama yöntemidir).

Dass Temizlik Ürünleri sanayi sektöründe de sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Zorlu ve ağır kirlerin, yağların olduğu temizliğin çok daha zor gerçekleşeceği bu alanlarda güçlü formüllü ürünleri ile en iyi sonucu sunuyor. Dass Temizlik Ürünleri konsantre ürün içeriğine sahiptir. Bu sayede üründen aldığınız verim normal ürünlerden aldığınız verimden kat ve kat daha fazla oluyor. Dass Temizlik Ürünleri içerik açısından doğada çözünebilir yapıda olduğu için uygulandığı yüzeye zarar vermez. En iyi temizliği gerçekleştirir.

Dass Temizlik Ürünleri olarak endüstriyel temizlik ürünleri alanında da sizlere en iyi ürünleri sunabilmek için çalışıyoruz. Boya öncesi yüzey temizleyici ürünümüz yüzeydeki kiri, yağı ve pası temizler. Yüzeye uygulanacak olan boyanın kapatıcılık özelliğine kattı sağlar. Boya öncesi yüzey temizleme ürünü asit yapıda olmadığı için zararsızdır. Kolay bir kullanıma sahiptir. Etkili ve iyi bir boyama işlemi için işlem öncesi uygulamanız gereken en büyük destekçinizdir.