Temizlik için çoğu zaman tüm alanlarda kullanabileceğimiz tek bir ürün ararız. Her ev hanımının, her iş merkezinin mutlaka kurtarıcı bir ürüne ihtiyacı vardır. Bütün işlerimizi kolaylaştıran birikmiş lekeler ve kirler karşısında gardımızı almamızı sağlayan bir ürün. Çok amaçlı deterjanlar tam da bu noktada beklentilerimizi karşılamaktadır.  

Çok amaçlı deterjanlar da dikkat edilmesi gereken en önemli faktör ürün içeriğidir. Bu kadar güçlü etki sağlamasını beklediğimiz ürünler bir o kadar da insan sağlığına zarar vermeyecek içerikte olmalıdır. Evimizde; mutfakta, banyoda hatta kıyafetlerimizde dahi kullandığımız ürünün doğada çözünebilir formda olması gerekir ki bizlere ve eşyalarımıza zarar vermesin. İçeriğinde asit barındıran ürünler ne yüzeylerde deformasyona sebep olabiliyor. Bu sebeple her alanda kullandığımız bu ürünleri satın alırken daha dikkatli olmalıyız güvenilir firmalardan ürün tedariği yapmamız gerekmektedir.

Çok amaçlı deterjanların kullanım alanları;

·         Mutfaklarda ( yağlı ocak, tava, davlumbaz, aspiratör temizliğinde)

·         Banyolarda (lavabo, fayans, mermer, küvet)

·         Saten duvarların temizliğinde

·         Tekstil yüzeylerde ( gömlek kol ve yaka kısımlarında, halı, perde yıkamada

·         Tamirhane gibi ağır yağ ve kir birikmelerinin olduğu iş alanlarında

·         Hastane, okul, banka gibi insan kalabalığının olduğu temiz tutulması gereken alanlarda kullanıma uygundur.

 

Dass Temizlik Ürünleri olarak her türlü ihtiyacınıza karşılık gelebilecek Süperdass Çok Amaçlı Deterjanı sizlerin hizmetine sunduk. Süperdass Çok Amaçlı Deterjan ürünümüzle çıkaramayacağınız yağ, kir, leke kalmayacak. Parçalayıcı etkisiyle moleküler düzeyde çalışan Süperdass Çok Amaçlı Deterjan; süper etkisi ve süper gücüyle temizlik ve dezenfeksiyon ürünüdür. Uygulandığı alanda tüm kirleri uzaklaştırır, bakteri ve virüslerin yok olmasında etki sağlar. Konsantre formülü sayesinde sulandırılarak kullanıma elverişlidir bu sayede kaliteyi en ekonomik haliyle almış olursunuz. En zorlu ve uğraştıran yağ lekeleri başta olmak üzere her türlü lekede profesyonel hizmet sunar.  Etkili formülasyon sayesinde hem evlerinizde hem de endüstriyel alanda kullanıma sahip süper bir üründür.
Dass Temizlik Ürünleri temizlik konusunda her alanda sizlere en iyisini sunabilmek için geniş ürün yelpazesine sahiptir. Sektör tecrübesi ve uzman bilgisi ile üretilen ürünler sizlere en iyi temizliği sunar.