Son dönemlerde en çok karşımıza çıkan kelimelerden biri “konsantre’”dir. Özellikle de temizlik sektöründe en fazla karşımıza çıkar. Evlerde kullandığımız ürünlerin bile çoğu konsantre şeklindedir. Konsantre kelime anlamı olarak yoğunlaşma demektir. Bir ürünün konsantre olması ürün içeriğindeki maddelerin bileşim oranları ile ilgilidir. Normal ürünlerde içeriğindeki su miktarı fazladır. Bu durum tüketicinin ürünü ne kadar kullanması gerektiğini belirler.

İlk bakışta konsantre temizlik ürünleri daha pahalıymış gibi gelir. Ama doğru kullanım sağlandığı zaman normal temizlik ürünlerine göre kat kat fazla tasarruf edilmesini sağlar.

Halı yıkama firmalarının en çok harcama yaptığı alan kullanılan temizlik ürünüdür. Konsantre halı şampuanı kullanımı ile bu harcamalar azalmıştır. Dass Konsantre Halı Şampuanının bir bidonu normal bir halı şampuanının 5 bidonuna eşittir. Her bidonda nakliye ve ambalaj için ücret ödemek zorunda kalırız. Konsantre formül sayesinde boşa harcadığımız bu ücretin önüne geçmiş oluruz. Tüketici sadece aldığı ürün için ücret ödemiş oluyor. Bu sayede de kaliteli ürünü uygun fiyata temin ediyor.

 Konsantre halı şampuanı ile az miktar ürün kullanılarak daha fazla halı yıkanır. Konsantre üründe tüketici öz içeriğe ulaşır. Normal ürünlerde öz içerik az, su yoğunluğu fazladır. Ürünlerin kıvamına bakıldığında dahi bu fark anlaşılabiliyor. Konsantre temizlik ürünü daha yoğun kıvamlı iken normal ürünler su gibi akıcı formdadır. Bu sebepten dolayı fiyatı ucuz gibi durup kar elde edildiği sanılsa da hem çabuk tükenmesi hem de fazladan ödenen ambalaj ve nakliye masraflarıyla çok daha fazla bir tutar ödenmiş oluyor.


                                                         

Dass Konsantre Halı Şampuanı, güçlü formülü sayesinde halılarınızda istenilen temizliği bulmanızı sağlar. Ekonomik oluşu ile de en büyük destekçiniz olur. Dass halı şampuanı üçlü özelliğiyle aradığınız tüm özellikleri tek bir bidon da bulmanızı sağlar. Konsantre oluşuna ekstra parlatma, yumuşatma ve leke sökme özelliği de eklenince hem ekonomik hem de zahmetsiz bir temizlik sağlar. Bir bidon istenilen tüm özellikleri içermiş olur. Halı yıkama firmalarının en çok harcama alanı halı şampuanlarıdır. Eğer doğru ürün kullanılırsa hem bu maliyetleri azalır hem de kaliteli bir müşteri portföyü oluşturmaları sağlanır. Günümüzde müşteriler firmaların kullandıkları temizlik ürünleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorlar. Evlerinin en önemli parçası olan halıların hangi içerikteki ürünler ile yıkandıklarını bilmek istiyorlar. Bu sebeple de kullanılan halı şampuanı özenle seçilmelidir. Güvenilir bir firmadan tedarik edilmelidir. Dass Temizlik Ürünlerinin sizler için ürettiği Dass Konsantre Halı Şampuanı ile hem içerik hem de ekonomik olarak en uygun ürünü sizlerin hizmetine sunmuştur. Sizin için değerli olan bizim için de değerlidir.