Temizlik, yaşadığımız alanlarda herkes için olmazsa olmaz bir koşuldur. Bulunduğumuz alanların temiz olması hem sağlık açısından hem de motivasyon açısından bizlere iyi gelir. Fabrikalar, yemekhaneler, okullar, sağlık merkezleri, plazalar ve büyüklü küçüklü iş alanları hem insan akışının fazla olması hem de yapılan işler bakımından en çok ve ağır bir şekilde kirlenen alanlardır. Bu alanlarının temizlenmesi de bir o kadar önemlidir. Böyle geniş alanların temizlenmesinde hem iş gücü hem de zamandan tasarruf sağlamak amacıyla zemin temizleme makinaları kullanılmaktadır.

Temizlik işlevinde kullanılan makine ve kullanılan deterjan (kimyasal ürün) bir birlerine uyumlu olmalıdır ki istenilen temizliğe ulaşılabilinsin. Otomat solüsyonu (zemin temizleme makinası deterjanı) olarak anılan bu ürünler zemin temizleme makinaları için özel olarak üretilmektedir.

Zemin temizleme makinası yüzeyde önce fırçalama sonra vakumlama işlemi yaparak zeminde temizleme işlevi görürler. Bu makinalarda kullanılan zemin temizleme makinası deterjanı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır.

                                                      

Yoğun kirli alanlarda kullanılacağı için ürünlerin güçlü bir formülasyona sahip olması gerekmektedir. Dass Temizlik Ürünleri bu konudaki sektör tecrübesinin verdiği bilgi ile en iyi otomat solüsyonunu  (zemin temizleme makinası deterjanını) üretip sizlerin hizmetine sunmuştur. Ürün yüksek konsantre formülü ile sizlere mükemmel bir temizlik sağlar. Zemin temizleme makinasının temiz su haznesine katılacak bir kapak otomat solüsyonu (zemin temizleme makinası deterjanı) geniş alanların temizlenmesinde yeterli olacaktır.

Otomat solüsyonlarında (zemin temizleme makinası deterjanlarında) öne çıkan diğer bir önemli konu ise köpük kesici olarak formülize olmasıdır. Dass Otomat Solüsyonu (zemin temizleme makinası deterjanı) içeriğinde sahip olduğu köpük kesici enzimler sayesinde aşırı köpüklenmeyi engelleyerek kolay bir şekilde vakumlanma sağlar. Özellikle de insan akışının fazla olduğu bu alanlarda zeminin hızlı kurumaya elverişli olması güvenli bir ortam oluşturur.

Dass Otomat Solüsyonu (zemin temizleme makinası deterjanı) doğada çözünebilen içeriği sayesinde her türlü zemin yapısına uygundur. Cilalama özelliği ile zeminlere parlaklık katar. Beton, mermer ve granit gibi alanlarda etkisi kanıtlanmış bir üründür.

Dass Otomat Solüsyonu, temizleme işleminden sonra ortamda bıraktığı ferah kokusu ile temizlik hissini uzun süre yaşamanızı sağlar.

Dass Temizlik Ürünleri sektör tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyacınızda sizlerin yanında.
Bitsin diye değil yetsin diye üretiyoruz.