İnsan akışının fazla olduğu alanlarda zemin kirliliği hep sorun olmuştur. Gün içerisinde sık sık temizlenmesi gerekir. Çalışma alanında yapılan iş durumu, dışarıdan gelen kişiler hatta yağmurlu havalar bile zemin kirlenmesinde etki etmektedir. Bu tarz durumlarda kullanılan ürünün içeriği yapılan işin süresinin kısalmasında ve harcanan eforun azalmasında önemlidir. Zemin temizlemeye en uygun deterjan tercih edilmelidir. Güçlü bir ürün ile yapılan temizlikte zemin temizleme deterjanı içindeki aktif moleküller kirli alana tutunur ve kirleri içine alıp eriterek pırıl pırıl bir zemin meydana getirir.

Geniş alanların temizlenmesinde insan gücü yetersiz kalabildiği için genellikle makine ile temizleme işlemi gerçekleştirilir. Zemin temizleme makinaları güçlü baskı mukavemetleri ile daha kısa sürede daha konforlu bir temizlik sağlar. Bu makinalar için kullanılan özel zemin temizleme deterjanı tercih edilmelidir. Dass Temizlik Ürünleri olarak özel olarak ürettiğimiz zemin temizleme solüsyonu ile sizlere zemin temizlemeye en uygun deterjanı sunuyoruz. Güçlü formülasyona sahip olan ürünümüzde zeminlerde biriken bütün yağı kiri tek seferde en iyi şekilde temizler. Ürünümün içeriğinde asit, kostik vb gibi zararlı bir madde içermez bu sayede hem makinalarınıza zarar vermez hem de her türlü zeminde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Doğal içerikli temizleme ürünleri kullanıldıkları yüzeye zarar vermez zeminlerin dokusunda ya da rengin de bir deformasyona sebep olmaz.

Dass zemin temizleme deterjanı köpük kesici formülasyona sahiptir. Bu sayede durulanması kolaydır ve temizlik işleminden sonra arkada ıslaklık bırakmayarak olası kazaların önüne geçmeye çalışıyoruz.
Dass Temizlik Ürünleri sektör tecrübesi ile sizlerin ihtiyaç duyduğu en iyi ürünü üretmektedir. Zemin temizlemeye en deterjan hangisi? Sorusunun tek cevabıdır. Konsantre formülü sayesinde uzun bir kullanım sağlar. Bir bidon Dass Zemin Temizleme Deterjanı ile 100 kullanıma kadar verim alabilirsiniz.
Zemin temizleme makinalarının temiz su haznesine 1 bardak Dass Zemin Temizleme Solüsyonu konulması istenilen temizliğe ulaşmak için yeterli olmaktadır.

Dass Temizlik Ürünleri geniş ürün yelpazesi ile istenilen her alanda sizlere en iyisini üretip hizmetinize sunmaktadır. Üstün kalitesi ve sektör tecrübesi ile müşteri memnunniyetini en üst seviyede tutmaktayız.