Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Dasscalibur Halı Şampuanı 20 Kg

Dasscalibur Halı Şampuanı 20 Kg
Dasscalibur Halı Şampuanı 20 Kg

Ürün Açıklaması

Profesyonel halı yıkama firmaları için üretilmiş olan Dasscalibur halı şampuanı bol köpüklü ve ağır hizmet için tasarlanmış formülasyona sahiptir. Zengin köpüğü ve kolay durulanması özelliğiyle tam olarak halı yıkamaya özgü tasarlanmıştır. Halılara parlaklık katarken yapışkan kalıntı bırakmaz. Kirleri dipten yüzeye doğru kaldırarak halıdan uzaklaştırılmasını kolaylaştırır. İçeriğinde bulunan yumuşatıcı özelliği ile ekstra yumuşatıcı kullanımını gerektirmez. Dasscalibur halı şampuanı 5 kg, 20 kg, 60 kg ve 1 tonluk bidon seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

El tipi halı yıkama makinalarında kullanıında 100 litre suya 1 litre halı şampuanı yeterlidir. Elde ettiğiniz miktarla 70 m2 halı üzerinde kullanabilirsiniz. Çok kirli halılarda 250 ml ilave ederek kullanabilirsiniz. Canlı organizmalar barındıran el dokuma yün halıları hızlıca yıkayıp sıkma işlemi uyguladığınızda halı üzerinde kullandığınız diğer maddelerin yapısında oluşturabileceği zararlardan korunacak ve bozulmaları engellemiş olacaksınız. Halı yıkama işlemi sırasında sadece halı şampuanı ve halıya uyumlu leke sökücü kullanmanız iş kalitenizi koruyacak temel bir etmen olduğunu unutmayınız. 

1.560,00TL
Vergiler Hariç: 1.300,00TL
 • Stok Durumu: Stokta Var
 • Ağırlık: 20.00kg
 • Dasscalibur halı şampuanı 20 kg'lık bidonlarda üretilmiştir.
 • Dasscalibur halı şampuanı yoğun, katı kıvamı sayesinde sulandırılarak kullanıma uygundur. Konsantre halı şampuanımızın 1 litresini, 100 litrelik su ile karıştırarak hazırlıyorsunuz. Bu şekilde yıkadığınız halıların metre karesi artıyor. Az miktar bir ürün ile çok fazla halı yıkayabiliyorsunuz. İyi bir ürün ile kendi cironuzu artırıyorsunuz. 
 • Dasscalibur halı şampuanı ile yıkanan halılar dipten yüzeye temizlenmiş bir şekilde müşteriye teslim edilir. Halılarda bıraktığı muhteşem parlaklık ve yumuşaklık ile eski halılar bile yeni gibi duracak.
 • Tüm temizlik sektörlerinde olduğu gibi halı yıkama sektöründe de müşteri memnuniyeti zordur. Bin bir emek verilerek yıkanan halılar müşterinin beğenisini almalı ki emeklerinizin karşılığını görebilesiniz. Dasscalibur halı şampuanı içeriğindeki enzimler sayesinde halıları pırıl pırıl yapar, istenilen parlaklık ve yumuşaklığı yaratır. Bu şekilde müşterilerinize istenilen hizmeti sunmuş olacaksınız.
 • Dasscalibur halı şampuanı her türlü halı da kullanılabilir. Doğal içeriği sayesinde halılarınızda bir matlaşma ya da renginde bir solma yaşamazsınız. Güvenle kullanabilirsiniz.
                                                                

 • Halılar evlerimizde en çok kullandığımız eşyalarımızdır. Çocuklarımız günün büyük bir kısmında halının üzerinde vakit geçirir. Bu sebeple halıların temizliği de bir o kadar önemlidir. İyi bir ürün ile yıkanıp iyi bir gelberi işlemi uygulanarak durulanmalıdır. Dasscalibur halı şampuanı kolay köpüren kolay durulanan yapıya sahiptir. İçeriğinde zararlı madde barındırmaz. Bu sayede halının hav aralarında kimyasal kalıntısı kalmaz. Sizin ve ailenizin sağlığını tehdit edebilecek olumsuz durumların önüne geçmiş oluyoruz.
 • Dasscalibur halı şampuanı ağır hizmet için tasarlanan yapısıyla profesyonel halı yıkama firmalarının en büyük yardımcısı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi