Menu
Your Cart

Toptan Alım Ürünleri

Profesyonel halı ve koltuk yıkama firmaları için üretilmiş olan Dass Koltuk ve Halı Şampuanı köpük kesicili içeriğiyle uygulanan makinaya zarar vermeden koltuk veya halı üzerinde iz bırakmadan temizliği sağlayabilmek amacıyla tasarlanmıştır. En kirli halılarda bile ikinci yıkamaya gerek bırakmadan g..
46.800,00TL
Vergiler Hariç:39.000,00TL
Dass Artydass Konsantre Leke Sökücü her türlü tekstil ve yüzey temizliğinde (tahta, metal hariç) kullanılması uygundur. Halı yıkama işleminde yardımcı yıkama maddesi olarak kullanılmaktadır. 100 farklı lekede etkilidir.  Artydass Leke Çözücü ürünü 5 kg, 20 kg, 1 tonluk IBC bidonlarla satışa sun..
39.900,00TL
Vergiler Hariç:33.250,00TL
Dass Oxidass Leke Sökücü ürünümüz 5 kg, 20 kg ve 1 tonluk seçeneklerle satışa sunulmaktadır. İçerisindeki etken maddeler ve özel formülasyonu sayesinde birçok lekede oksijen gücünü kullanarak parçalayıcı ve ayırıcı özelliğe sahiptir. Çay, kahve lekeleri, meyve suyu, salça, ketçap, su bazlı boyalar, ..
37.800,00TL
Vergiler Hariç:31.500,00TL
Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı, zemin temizleme makinalarında gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Zemin temizleme makinalarının destekleyici yan ürünü olan Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı, formülündeki köpük kesici enzimlerle aşırı köpüklenmeyi durdurarak temizle..
45.000,00TL
Vergiler Hariç:37.500,00TL
Dass Konsantre Yüzey Temizleyici, evinizde, iş yerinizde, tüm yüzeylerin temizlenmesinde uzun süreli etkisi ve kalıcı kokusu ile beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayarak temizlik hissiyle duygusal bağ kurmanızı sağlayacaktır.  Her Türlü yüzeylerin temizlenmesinde sulandırılarak kullanılmakt..
45.000,00TL
Vergiler Hariç:37.500,00TL
Süper Dass Çok Amaçlı Deterjan ürünümüzle çıkaramayacağınız yağ, kir, leke yoktur. 100'den fazla leke ve kir üzerinde parçalayıcı etkisiyle moleküler düzeyde çalışan Süper Dass Çok Amaçlı Deterjan, etkili bir konsantre temizlik ve dezenfeksiyon ürünüdür. Uygulandığı yerde tüm kirler uzaklaştırılır, ..
45.000,00TL
Vergiler Hariç:37.500,00TL
Dass Konsantre Ağır Yağ Çözücü ürünü güçlü yağ parçalama özelliği ile efektif temizlikte ve ağır yağlarda etkili rolüyle kimyasal ayrıştırmanın profesyonel bir yoludur. Moleküler düzeyde bir yüzeye tutunan yağın katılaşması durumunda yüzeye zarar vermeden ayrıştırmak ve uzaklaştırmak hedefinde başar..
39.900,00TL
Vergiler Hariç:33.250,00TL
Genellikle sanayi sitelerinde kullanımı yapılan nitelikli ürünlerimizden biri olan makina aksam temizleyici ürünümüz, yağ türlerinin parçalanarak makina aksamından uzaklaştırılmasını sağlar. Yağ, kir toz ve diğer çevresel kirleticilerin etkili çözüm yöntemlerinden biridir. ..
39.900,00TL
Vergiler Hariç:33.250,00TL
Dass Boya Öncesi Yüzey Temizleyici ürünü isminden de anlaşılacağı üzere boya uygulanacak alanın temizlenerek boyanın daha iyi bir şekilde tutunmasını sağlama amacı taşıyan bir üründür. Bu ürünle birlikte kullanacağınız boyanın sarfiyatını kapatıcılık özelliğini arttırarak kapatıcılık özelliği taşıma..
39.900,00TL
Vergiler Hariç:33.250,00TL
Profesyonel halı yıkama firmaları için üretilmiş olan Dasscalibur halı şampuanı bol köpüklü ve ağır hizmet için tasarlanmış formülasyona sahiptir. Zengin köpüğü ve kolay durulanması özelliğiyle tam olarak halı yıkamaya özgü tasarlanmıştır. Halılara parlaklık katarken yapışkan kalıntı bırakmaz. Kirle..
47.520,00TL
Vergiler Hariç:39.600,00TL
Profesyonel oto yıkama firmaları için tasarlanmış lastik parlatıcı ürünümüz kauçuk yüzeylerin parlatılması esaslı çalışan nitelikli bir üründür. Sadece kauçuk yüzeylerde parlatma amacı taşıyan son uygulama olarak kullanılmalıdır. Cam ve metal yüzeylerde kullanılması tavsiye edilmez. ..
94.200,00TL
Vergiler Hariç:78.500,00TL
Profesyonel oto yıkama firmaları için özel olarak geliştirilen cilalı oto şampuanı, kompresörle çalışan oto köpük tanklarına konularak püskürtme yöntemiyle araç üzerine atılarak toz ve kirlerin çözünmesi için bekletilebilir. Deterjan kalıntısı bırakmayan kir, toz, partikül, kir, böcek kalıntıları gi..
30.600,00TL
Vergiler Hariç:25.500,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)

Koltuk ve Halı Yıkama Uzmanları İçin Profesyonel Ürünler

DASS Temizlik Ürünleri ile müşterilerinizin koltuk ve halılarına kusursuz bir temizlik hizmeti sunun! Toptan satış yaptığımız geniş ürün yelpazemizde koltuk yıkama şampuanları, leke çıkarıcılar, deterjanlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Ürünlerimiz, en zorlu lekeleri bile kolayca çıkarmayı ve halı ve koltukların her zaman temiz ve parlak görünmesini sağlar.

Koltuk ve Halı Yıkama Uzmanları İçin Ürünlerimiz:

Koltuk Yıkama Şampuanları:

 • Farklı döşeme türleri için özel olarak üretilmiş şampuanlarımız, koltukların derinlemesine temizlenmesini ve yenilenmesini sağlar.
 • Yoğun konsantre formüllerimiz, size daha ekonomik bir kullanım imkanı sunar.
 • Parlaklık verici ve yumuşatıcı içerikleri ile koltukların uzun süre canlı görünmesini sağlar.

Leke Çıkarıcılar:

 • Kahve, çay, şarap, kan gibi zorlu lekeleri bile kolayca çıkaran leke çıkarıcılarımız, koltuk ve halıların kusursuz görünmesini sağlar.
 • Hızlı ve etkili formülleri ile zaman kazandırır.
 • Farklı leke türleri için özel çözümler sunarız.

Deterjanlar:

 • Koltuk ve halıların her gün temizliğini yapabilmeniz için özel olarak üretilmiş deterjanlarımız, halı ve koltukların her zaman temiz ve hijyenik kalmasını sağlar.
 • Kolay köpürme ve durulama özelliği ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Farklı halı ve koltuk türleri için uygun deterjanlar sunarız.

Diğer Ürünler:

 • Koltuk ve halıların parlaklığını korumak, yumuşaklığını artırmak ve kötü kokuları gidermek için çeşitli ürünler de sunmaktayız.
 • Koku gidericilerimiz, halı ve koltuklarda oluşan ağır kokuları etkili bir şekilde giderir.
 • Yumuşatıcılarımız, halı ve koltuklara ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

DASS Temizlik Ürünleri ile:

 • Müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz.
 • İşletmenizin karlılığını yükseltebilirsiniz.
 • Profesyonel bir hizmet sunduğunuzu gösterebilirsiniz.

Toptan satışlarımız hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayın.