Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Artydass Leke Çıkarıcı - Sökücü 1 Ton

Artydass Leke Çıkarıcı - Sökücü 1 Ton
Artydass Leke Çıkarıcı - Sökücü 1 Ton

Ürün Açıklaması

Dass Artydass Konsantre Leke Sökücü her türlü tekstil ve yüzey temizliğinde (tahta, metal hariç) kullanılması uygundur. Halı yıkama işleminde yardımcı yıkama maddesi olarak kullanılmaktadır. 100 farklı lekede etkilidir.  Artydass Leke Çözücü ürünü 5 kg, 20 kg, 1 tonluk IBC bidonlarla satışa sunulmaktadır. Konsantredir. Ev tipi temizlik kimyasallarından farklı olarak endüstriyel yapıda formule edilmiş Artydass Leke Çözücü, temizleme gücü sayesinde bir çok lekede başarılı sonuç verir. Dezenfeksiyon etkisiyle normal şampuanların ulaşamadığı temizlik seviyesine ulaşmasında etkili bir üründür. 

Halı yıkamada kullanımı : Şampuanlı suya şampuan miktarı kadar ilave edilmesi yeterlidir. El dokuması yün halılar gibi hassas yapıya sahip halılarda leke sökücü kullanmadan önce küçük bir yerde test ederek kullanılması olası kazaların önüne geçmenizde faydalı olacaktır.

 Çamaşır yıkama da kullanımı : konsantre ürün olduğu için az miktarda leke sökücüyü sprey yardımıyla leke üzerine direkt uygulayabilirsiniz. Yıkayarak durulayınız.

39.900,00TL
Vergiler Hariç: 33.250,00TL
 • Stok Durumu: Stokta Var
 • Ağırlık: 1,000.00kg
 • Artydass Leke Sökücü kargo ve ambalaj masraflarını azalmak amacıyla 1 tonluk ıbc bidonlarda satışa sunulmuştur.
 • Leke sökücü temizlik firmalarının en çok kullandığı ürünlerdendir. Bu kadar çok kullanılan bir üründe her seferinde kargo ve ambalaj masrafı ödemek zorunda kalmamanız için 1 tonluk satışlarımız mevcuttur.
 • Artydass leke sökücü 100 farklı lekede performans gösteren bir üründür. Bu sayede ihtiyaçlarınızın çoğunu tek başına giderir.
 • Yağ lekeleri sizleri en çok zorlayan lekelerdendir. Bu zorlu lekede Artydass Leke Sökücü en büyük yardımcınız olacak.
 • Artydass Leke Sökücü içeriğindeki enzimler sayesinde lekenin üzerine tutunur ve parçalama yöntemi ile yok eder.
 • Artydass Leke Sökücü doğada çözünebilir formu ile her türlü halıda, koltukta ve tüm tekstil yüzeylerinde kullanıma uygundur.
 • Artydass Leke Sökücü konsantre olarak üretilmiştir. Yani yoğun içerikte bir üründür.
 • Artydass Leke Sökücü sulandırılarak kullanıma uygundur bu sayede muhteşem temizliği uzun süre yaşamış olacaksınız.
 • Temizlik her zaman ve her ortamda en çok önem verilen konudur. Kullanılan ürünlerinde etkisi yüksek olmalıdır. Artydass Leke Sökücü dezenfektan özelliğine sahiptir. Bu içeriği sayesinde istenilen temizliğe ulaşılmasını sağlar.
KULLANIM ŞEKLİ: Artydass Leke Sökücü şampuanlı suyunuza karıştırarak kullanabileceğiniz gibi lekenin üzerine lokal olarak da kullanabilirsiniz. Lokal kullanımlarda konsantre Arydass Leke Sökücüyü 1/5'e kadar sulandırabilirsiniz.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi