Ev temizliği yaparken istenilen hijyeni sağlamak zor olabiliyor. Özellikle de lekeler en çok uğraştıran sorunlardandır. Günlük hayatın akışında halılarımızda, koltuklarımızda ya da diğer tekstil ürünlerinde yiyecek, içecek maddelerinden oluşan lekelenmeler hep karşımıza çıkıyor. Bu can sıkıcı durum için alternatif çözümler arayaşına girmek zorunda kalıyoruz. Kadınların en çok başvurduğu yöntem evde bulunan doğal ürünlerle oluşan lekeye müdahale etmek. Doğal malzemelerle halı temizliği dendiği zaman akla gelen ilk ürünler karbonat, limon, sirke, arap sabunu, nişasta vb gibi ürünler gelmektedir. Ama ne yazık ki her zaman istenilen sonuç alınamaya biliniyor. Özellikle de ağır lekelerde karbonat, limon, sirke gibi ürünler istenilen etkiyi sağlayamıyor. Halı üzerinde yapılan müdahale ile lekeyi daha da zor bir duruma getirdiği ile kalıyor. Bu gibi durumlarda güvenilir ürünler ile işlem yapmak bizleri istenilen sonuca daha kısa sürede götürmektedir.

Lekelerin karakterleri dikkate alınarak üretilen leke sökücüleri kullanmak halılara zarar vermeden istenilen temizliğe ulaşmamızı sağlamaktadır. Doğal olduğu için kullandığımız ürünler asit-baz dengesinden dolayı halıların iplik yapısında bozulmalar meydana getirdiği için yıpratabilmektedirler. Daha sonra halılarımızı profesyonel halı yıkama firmalarına götürsek bile yapılan müdahalenin etkilerinden dolayı memnun kalacağımız temizliği yakalayamıyoruz. Doğal malzemelerle halı temizliği istenilen sonuçları vermeyebiliyor.

Halı üzerinde bir leke oluştuğunda yapmamız gereken iyi ürünlerin kullanıldığı bir halı yıkama firmasına halımızı vererek profesyonel bir temizlik sağlamak. Eğer evde bir müdahale yapılacaksa bile halı temizliği için üretilen leke sökücüler kullanılmalıdır.

                                                       

Dass Temizlik Ürünleri sizleri bu zorlu durumdan kurtarabilmek için leke sökücülerini hizmetinize sunmuştur. Lekelerin karakterine göre üretilen iki çeşit leke sökümüz mevcuttur.

Biri Artydass isimli yüz farklı leke türünde başarı gösterebilen özelliklede yağ lekelerinde en büyük yardımcınız olabilecek bir üründür. Diğeri ise Oxidass isimli çay, kahve, mürekkep gibi asidik lekeler ve boya türevlerinde başarı sağlayan bir üründür. Bu sayede istenilen temizliğe risksiz bir şekilde ulaşmış oluyorsunuz. Doğal malzemelerle halı temizliği her zaman istenilen sonucu vermeyebiliyor. Dass Temizlik Ürünleri bulabileceğiniz en iyi sonucu sizlere sunar. 5 kg, 20kg ve 1 tonluk paketleriyle hem evlerinizde lekelere karşı kurtarıcı olarak kullanabilme imkânı sunar hem de profesyonel firmalarda toplu alım imkânı sunarak ekonomiklik yaratır.

Dass Temizlik Ürünleri tüm ihtiyaçlarınızda en iyi sonuçları sunar.