Halılar evlerimizin en önemli parçasıdır. Hem dekorasyon açısından hem de ısı dengesini koruması açısından vazgeçilmez bir parçadır. Halılarımız günlük yaşantımızda çocuklarımızın en çok üzerinde vakit geçirdiği alanlardır. Bu önemli alanlar her gün toz ve kire maruz kalırlar. Evlerde tozu ve kiri en çok çeken içerisinde bakteri barındırabilen alanlardır. Bu kadar hassas bir konu olan halıların temizlenmesi de bir o kadar hassastır. Her halının türü farklıdır. Halılarımızı yıkatmaya verdiğimizde halının türüne göre temizleme yapacak, uygun olan temizleme ürünlerini kullanacak firmaları tercih etmeliyiz. İşinde uzman firmalar ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir.

Profesyonel halı yıkama firmaları kullandıkları halı şampuanı ve leke sökücü ürünleri özenle seçmelidirler. Müşterilerden alınan halılar firmaların emanetidir bu sebeple teslim edildiğinde temizlenmiş müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde olmalıdır.

Halı Yıkama Firmalarının Dikkat Etmesi Gereken Konular:

Halının cinsi ve özellikleri dikkate alınmalı buna göre bir temizleme işlemi gerçekleştirilmeli
Hem dekoratif anlamda daha hoş olduğu için hem de sağlık açısından daha iyi olduğu için doğal içerikli halılar (el dokuma yün halı, bambu,şagi)  son dönemlerde daha çok tercih edilmektedir. Bu halılar da kullanılacak olan ürünler de buna uygun içerikte olmalıdır. Kullanılan halı şampuanı her türlü halı çeşidine uygun olmalıdır. Halı üzerinde matlaşma ya da renginde solma gibi şikâyetlere yol açmamalıdır.

Kullanılan halı şampuanı ve leke sökücü gibi ürünler halılara zarar vermemeli ürünü yakmadan temizleme yapmalı.

Halılara koku veren ürünlere dikkat edilmeli halıda hoş bir koku kalması sağlanmalı. Yıkama işlemi bittikten sonra halının kurulama işlemi iyi bir şekilde yapılmalı. Son aşamada halı parfümü kullanılarak koku sabitlenmelidir.

 

                                                     

Dass Temizlik Ürünleri olarak profesyonel halı yıkama firmalarının ihtiyaç duydukları tüm kimyasal ürünleri en iyi şekilde üretip sizlerin hizmetine sunuyoruz. Halı şampuanı, leke sökücüler ve halı parfümünden oluşan halı yıkama ürün setlerimizle temizliği zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.

Dass Halı Şampuanı halınızın genel temizliğini yapıyor. Ayrıca halıya kattğı parlaklık ve yumuşaklık hissi ile mükemmel bir etki bırakıyor.

Dass Leke Sökücüler ise oluşan lekenin türüne ve karakterine özgü uygulanan formu ile yapılan temizliği kusursuzlaştırmanıza yardımcı oluyor.

                                                                 

En son aşamada uygulanan Dass Halı Parfümü ile bin bir emek vererek yıkanan halılara firma imzanızı atıp müşteriye hazır hale getiriyorsunuz.


                                                

Dass Temizlik Ürünleri doğada çözünebilir formu ve güçlü yapısıyla profesyonel halı yıkama firmalarının tek ihtiyacı konumundadır.