Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Zemin Temizleme Makinası Deterjanı 1 Ton

Zemin Temizleme Makinası Deterjanı 1 Ton
Zemin Temizleme Makinası Deterjanı 1 Ton

Ürün Açıklaması

Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı, zemin temizleme makinalarında gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Zemin temizleme makinalarının destekleyici yan ürünü olan Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı, formülündeki köpük kesici enzimlerle aşırı köpüklenmeyi durdurarak temizlenmesi zor alanlarda ve her türlü zeminin temizlenmesi için kullanılabilir. Cilalama özelliği ile de parlaklık katar. Özellikle mermer, granit ve beton yüzeylerde etkisini kanıtlamış yardımcı temizlik ürünüdür. 

Köpük kesici olması nedeniyle aşırı köpüklenme gibi durumların önüne geçilmiş, zemin temizleme makinalarınızın vakumlamasına yardımcı olması sağlanmıştır. Otomatlarınızda güvenle kullanabileceğiniz Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı ile zeminde biriken toz kir ve yağları parçalarak fırçalanmasına olanak tanır. Fırçalama ardından sıvı vakumlama özelliği bulunan zemin temizleme makinaları tarafından kolayca çekilir ve yapışkan kalıntı bırakmaz. Zemin temizleme makinalarının hızlı kurutma özelliğine ayak uydurarak ıslaklık düzeyinin en aza indirilmesine yardımcı olur. 

Dass Zemin Temizleme Makinası Deterjanı ürünümüz 5 kg, 20 kg ve 1 tonluk bidonlarda satışa sunulmuştur. Denemek için 5 litrelik seçeneği tercih edebilir, memnun kaldığınızda IBC bidonlarla toptan alışveriş yapabilirsiniz.

45.000,00TL
Vergiler Hariç: 37.500,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ağırlık: 1,000.00kg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi