Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Cordyline Halı Parfümü 20 Kg

Cordyline Halı Parfümü 20 Kg
Cordyline Halı Parfümü 20 Kg

Ürün Açıklaması

Dass Cordyline Halı Parfümü 5kg, 20kg ve 1 tonluk seçeneklerle müşterilerimize gönderimi yapılmaktadır. Etanol bazlı ürünler grubunda olan Cordyline halı parfümü ürünümüzün etkin formülüyle kalıcılık oranı başka amaçlarla kullanılan parfümlerden iki kat daha fazladır. Leke bırakmadan halı havlarına veya tekstil ürünü gözeneklerine yerleşerek ortamın aromatize edilmesi görevini uzun süre üstlenecektir. Cordyline halı parfümü melisa kokuları bulunduran ve havayı nötralize eden yapıya sahiptir. 

** Alerjik reaksiyona sebebiyet verebileceğinden solunum rahatsızlığı bulunan kişilerin bulunacağı ortamlarda kullanılmamalıdır. Uygulama sonrası ortamı iyice havalandırmak alerjik reaksiyon riskini en aza indirmektedir.

Kullanım sırasında Cordyline Halı Parfümü ürününü su ile karıştırmadan sprey şişede metrekareye 1 sprey (halk arasında “fıs”) uygulamanız yeterli olacaktır. Uygulama sırasında parfüm etkisinin kalıcı olmasını sağlamak için halının veya tekstil ürününün tamamen kuru olmasına dikkat ediniz. İçeriğinde bulunan etanol nedeniyle uçucu bir yapıya sahiptir. Uygulama sonrası Cordyline Halı Parfümü leke bırakmaz ve etkindir.

2.472,00TL
Vergiler Hariç: 2.060,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ağırlık: 20.00kg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi