Menu
Your Cart
16:00 'a Kadar Aynı Gün Kargo İmkanı

Orientolis Halı Parfümü 5 kg

Orientolis Halı Parfümü 5 kg
Orientolis Halı Parfümü 5 kg

Ürün Açıklaması

Dass Orientolis Halı Parfümü 5kg, 20kg ve 1 tonluk seçeneklerle müşterilerimize gönderimi yapılmaktadır. Etanol bazlı ürünler grubunda olan Orientolis halı parfümü ürünümüzün etkin formülüyle kalıcılık oranı başka amaçlarla kullanılan parfümlerden iki kat daha fazladır. Leke bırakmadan halı havlarına veya tekstil ürünü gözeneklerine yerleşerek ortamın aromatize edilmesi görevini uzun süre üstlenecektir. Orientolis halı parfümü orkide kokuları bulunduran, iki farklı kokunun eşsiz uyumuyla havayı nötralize eden yapıya sahiptir.

** Alerjik reaksiyona sebebiyet verebileceğinden solunum rahatsızlığı bulunan kişilerin bulunacağı ortamlarda kullanılmamalıdır. Uygulama sonrası ortamı iyice havalandırmak alerjik reaksiyon riskini en aza indirmektedir.

Kullanım sırasında Orientolis Halı Parfümü ürününü su ile karıştırmadan sprey şişede metrekareye 1 sprey (halk arasında “fıs”) uygulamanız yeterli olacaktır. Uygulama sırasında parfüm etkisinin kalıcı olmasını sağlamak için halının veya tekstil ürününün tamamen kuru olmasına dikkat ediniz. İçeriğinde bulunan etanol nedeniyle uçucu bir yapıya sahiptir. Uygulama sonrası Orientolis Halı Parfümü leke bırakmaz ve etkindir.

1.440,00TL
Vergiler Hariç: 1.200,00TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Ağırlık: 5.00kg

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi